שירותינו

מערכות טלפוניה
חכמות

מערכות המרכזייה המתקדמות של גלובלאקס מאפשרות לבית העסק גמישות מלאה וחיבור לתוכנות חיצניות על מנת להגדיל את יכולות התקשורת והארגון בבית העסק. 

כחלק מהיכולות הרבות של המרכזייה, אנו מספקים שירות סים מקליט, חיבורים לCRM,  אפשרויות מענה והפניות שיחה אוטומטיות, שליחת הודעות SMS ואפשרויות רבות נוספות

המערכת מותאמת למשרדים, חברות עם סניפים בארץ והעולם ואף למוקדי call center

שירותי מומחה IT

צוות המומחים של גלובלאקס, עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום המחשוב, התקשורת ואבטחת המידע, מאפשר לארגונים וחברות לאפיין ולהטמיע מערכות ארגוניות, טכנולוגיות מתקדמות כיחידה תומכת למערך הטכנולוגי הקיים.

הצוות לומד את המערכות ואת תהליכי העבודה על מנת לייעץ ולכוון את הלקוח לבניית המערך הנכון ביותר בעבורו מבחינה טכנולוגית וכלכלית

מחשוב
ושירותי ענן

גלובלאקס מספקת קשת רחבה של שרותי ענן בתצורת SAAS, PAAS, על מנת לאפשר לעסקים להגדיל את היכולות הטכנולוגיות מבלי לבצע שינויים ארגוניים מורכבים, רכישת חומרה ועלויות גבוהות.

במסגרת שרותי הענן, גלובלאקס מספקת VPS (שרתים וירטואליים יעודיים), מערכות גיבוי בענן, שרותי Microsoft365, אחסון אתרים ועוד.

שירותי ענן
ממותגים לעסקים

גלובלאקס מספקת מערכות ענן יעודיות לחברות מחשוב וארגונים, ומאפשרת להגדיל את סל השירות של החברה ולספק ללקוחותיה יותר ויותר מערכות מנוהלת במקום אחד.